פוט 
פטיש

פטיש מיני – האדם משיג הנאה מינית על ידי איבר גוף או חפץ דומם שאינו רגיש לגירוי מיני. הפטישים הנפוצים ביותר הם: פוט פטיש – פטטיש לכפות רגליים, בוט פטיש – פטיש לנעליים, פטיש לכפות ידיים, בית שחי וכו'.

פוט/בוט פטיש/פוט גאגינג –בפקודה של השולטת אתה תעריץ את רגלייה, תלקק את נעלייה, תסגוד לרגלייה הארוכות ותסניף את הגרביים שלה. יש לה מגוון רחב של מגפיים שתוכל ללקק ולהעריץ.

דופק על דלתה. הרעש של נקישות העקב הולך ומתעצם, וכך גם קצב פעימות לבך....

הדלת נפתחת והכמיהה הכי גדולה שלך אחרי הציפייה לפגוש אותה היא הציפייה להיות תחת רגליה. לשונך משתוקקת להחליק על כף רגלה, ללקק כל חלק, כל פינה נסתרת, ללקק את העקב, להמשיך לאצבעות. אתה רוצה לאהוב ולטפל בכל אחת בנפרד. בעודך מעריץ כף רגל אחת, המחשבות שלך הן על כף הרגל השנייה שממתינה לטיפולך. שפתיך יונקות כל אצבע, מתאפקות לא לנגוס, לנשוך. אתה שם כדי לסגוד להן – ללקק, למצוץ, לנשק ולפנק אותן בעיסוי אוהב. הכל קורה כשאתה על ארבע, למטה ביחד איתם, במקום הכי נמוך שיש. אין ספק שברגע הראשון שאתה זוכה להיות תחת רגליה של המלכה זאת נהפכת להיות הנשימה המרגשת הראשונה שלך, בתור עבד מושפל או בתור אחד שפשוט חובב פוט פטיש ממקום של ההערצה וסגידה לחלק היפה ביותר בגוף של האישה.

פוט פטיש הוא משיכה מינית לכפות רגליים. זהו הפטיש השכיח ביותר. פטיש זה יכול לכלול גם משיכה לאביזרים שקשורים לעולם הרגליים כמו נעליים, תכשיטים לכף הרגל וגרביים. יש כאלה עם אהבה לכף רגל מטופחת עם פדיקור ולק ויש כאלה שדווקא חובבים כפות רגליים מסריחות ומיוזעות אחרי אימון. יש כאלה שיתחברו להערצה לכפות רגליה היפות של האישה על ידי סגידה להן, ויש כאלה שיתחברו לזה ממקום של השפלה. הם יתחננו לבעיטה, דריכה, סטירה עם כף הרגל, פוט גאגינג וחניקה, ויראו בזה כאקט משפיל ומגרה. מבחינתם כפות הרגליים נמצאות במקום נמוך והן מסמלות עד כמה נמוך אני נמצא ביחס לאישה שאני סוגד לה. זה המקום שלו לעומת המקום שלה. יש שיגידו שבאהבה לכפות רגליים יש גם אלמנט של הערכה, הערצה, סגידה וביטול עצמי. לפוט פטיש יש מקום מפורסם ורב אצל גברים, וכך גם בסשנים אצל שולטת מקצועית. יש כאלה שמסאג' לרגלי המלכה הוא רק התחלה של משחק מקדים לסשן עצמו והוא חלק מעולם שלם, ויש כאלה שזהו כל עולמם, לכן לא כל נשלט שאוהב פוט פטיש הוא סאב.

יש כאלה שחובבים סגידה והערצה לנעליים. פטיש זה מכונה בוט פטיש. לגבי סוג הנעל, כל אחד וההעדפה שלו. מגף, סנדל עקב, נעל בית וכד'. לפטישיסטים אלו לא מספיקה רק הרגל, מה שמעורר אותם הן הנעליים עצמן או העקבים של הנעל. שולטת מקצועית שמתחברת לפוט פטיש יודעת לרכז את הכוח והמיקוד שלה בכל צעד, בכל בעיטה, בכל הסתכלות מלמעלה על הנשלט שלה. היא יודעת איך לשלב את הפן המנטלי תוך כדי האקט לצורך הגברת התשוקה וההשפלה.