סשן 
חינוך ואילוף

אילוף כלב – השולטת הופכת את הנשלט לכלב על ידי אילופו ככלב, גורמת שינבח, שיכשכש בזנב, יתפוס כדור שהיא זורקת לו וישתה ויאכל מקערת כלבים.

קולר – אביזר לסשן היושב על הצוואר של הנשלט. לרוב בעל משמעות של שיוך-שייכות למלכה.
לעיתים גם משמש למשחק בתוך הסשן עצמו, משחקי תפקידים של כלב מאולף .

חינוך אנגלי – הענקת ספנקים לישבן כשאתה מונח על הברכיים של השולטת. אקט של השפלה וכאב.

ספנקים – תרגיש את כף ידי החזקה פוגשת את ישבנך.

אתה יודע מה זה אומר להיות נשלט?
זה אומר לציית בלי לחשוב. באופן אוטומטי. בדיוק כמו כלב.
זה מה שאתה רוצה להיות, נכון? אתה רוצה להיות הכלב הטוב שלי?
אתה רוצה לנבוח בשמחה והתרגשות כשאלטף אותך, נכון?
אבל תאמין לי שאתה לא רוצה להיות כלב רע. אתה לא רוצה שהבעלים שלך תכעס עליך נכון? אני בעלים קשוחה מאוד ומטפלת בכלבים רעים בלי רחמים.
אתה לא רוצה שאני אכאיב לך, נכון? אתה רוצה להיות כלב טוב, נכון כלב טוב שלי?

אם אתה רוצה לעבור את תהליך השליטה באופן הבסיסי והטהור ביותר שלו, זה הסשן בשבילך.

בסשן חינוך ואילוף אני אלמד אותך את יסודות השליטה שלי. אני אאמן אותך לציית לפקודות שלי באופן אוטומטי, בלי לחשוב. אני אהפוך אותך לעבד צייתן, חסר מחשבה, שכל מה שמניע אותו הוא הגשת רצון המלכה. חינוך ואילוף הנשלט הוא הצעד הראשון בדרך ליחסי שליטה בדס"מים בין שולטת לנשלט. זהו גם השלב החשוב ביותר בקשר, בו אני אקבע אם אתה ראוי להיות הנשלט שלי. אני אלמד אותך איך אתה צריך להתנהג בנוכחותי. מה אני מצפה ממך בתור נשלט. איזו תודעת משרת צריכה להיות לך כשאני לידך. אתה תלמד איך ראוי לפנות אליי, באיזה אופן אתה תוכל לבקש ממני בקשות, ואיך ליצור איתי קשר במידה ואתה מרגיש במצוקה ומעוניין לעצור את הסשן. אני מחנכת את הנשלטים שלי בשיטות שונות, על-פי החלטתי ועל פי ההבנה שלי את עולמו הנפשי של הנשלט. אני יכולה לאלף אותך בעזרת התניה לחוש עוררות מינית כאשר אתה מקבל ממני מחמאה, לגרום לך לתחושת שמחה על כך שאתה משרת אותי בצורה טובה. באותה מידה, אני יכולה גם ליצור אצלך תחושת השפלה חזקה, בעזרת מילותיי או באמצעות השפלה גופנית.

אני אלמד אותך להבין שאני זו שתקבע איך אתה מרגיש. השליטה היא אצלי. כאשר תשרת אותי בצורה לא טובה, אני גם אעניש אותך. דרך העונשים אתה תלמד מהר מאוד שהדרך הנכונה בשבילך היא לשרת אותי באופן מושלם. אם תרצה, אוכל גם לאלף אותך להיות הכלב שלי. אילפתי כבר כלבים רבים כמוך. כל אחד בסגנון שלו, אבל כולם בסוף יצאו ממושמעים ומחונכים. דרוכים תמיד לשמוע את מוצה פי ולהגשים את רצונותיי. אתה תקבל קולר כאשר אהפוך אותך לכלב שלי, ואוליך אותך ברחבי הסטודיו ברצועה, כמו כלב טוב. אתה תנבח כשאגיד לך, תקפוץ כשאגיד לך, תשב, תסתובב, תרדוף אחרי הזנב של עצמך. כל פקודה שלי, אתה תגשים באופן מיידי.

בתור הכלב שלי, תקבל קערת מים יפה בשביל שתוכל לשתות. אם תתנהג כמו כלב טוב, תקבל ממני מחמאות וליטופים.

אתה לא רוצה להיות כלב רע, נכון?

משחקי רכיבה (pony play) – משחקים בהם הנשלט משמש כסוס רכיבה לשולטת שרוכבת על גבו, על כתפיו. לעיתים הנשלט מאובזר עם רצועה ופלאג עם זנב סוס. אילוף כלב השולטת הופכת את הנשלט לכלב על ידי אילופו ככלב, גורמת שינבח, שיכשכש בזנב, יתפוס כדור שהיא זורקת לו וישתה ויאכל מקערת כלבים.

חינוך אנגלי – אתה רוצה להיות העבד המחונך שלי, נכון? אתה רוצה לציית לכל דרישה שלי? כדאי לך. אין לי סבלנות לעבדים לא מחונכים. כל היסוס, כל חוסר ציות מיידי, יענה בעונש. אתה תוכל לבכות, אבל זה לא משנה. מרגע שהראית חוסר משמעת, אתה תיענש. אין דרך טובה ללמד ולחנך כמו כאב והשפלה. כשתרגיש את הכאב, כשהוא ייספג עמוק בתוך הגוף והתודעה שלך, אתה תדע להיזהר בפעם הבאה. אתה תדע שכל טעות קטנה, עלולה להחזיר אותך לעונש הזה. אבל אולי זה שלב בלתי נמנע. אולי כל עבד חייב לעבור אותו כדי להפוך לעבד מחונך וצייתן. זה מה שאני אעשה ממך, עבד מחונך וממושמע. כזה שמגיב בצורה מושלמת ובאופן מיידי לכל פקודה שלי. אתה תלמד את זה דרך העונשים שלך. אני אהיה המחנכת שלך. אני אורה לך להפשיל את המכנסיים והתחתונים, להניח את הגוף שלך על הברכיים שלי, ואז אני אפליק לך עם כף ידי הפתוחה.
העונג שלי בלהרגיש אותך קופץ מהמכה, התחושה ביד שלי כשארים את היד מישבנך, והידיעה שהתחושה עוצמתית אצלך פי כמה וכמה… כל אלה הופכים את הענישה הזו לאחת האהובות עליי. העובדה שהיד שלי, באופן ישיר, היא זו שגורמת לך לכל הרבה כאב ממלאת אותי בעונג. אני מאמינה גדולה בענישה בלתי-אמצעית בין הנשלט למחנכת שלו. זה הופך את העונש לאישי הרבה יותר. אני אוהבת להסתכל למטה, על הישבן שלך, ולראות את טביעת כף היד שלי, אדומה על ישבנך. סימן בעלות נוסף שלי עליך. לדעת כמה חסר אונים אתה תחת שליטתי. סופר את השניות בין מכה למכה, מנסה להבין מתי יבוא הספנק הבא ואיתו גל הכאב. איפה המכה בדיוק תפגע. כמובן שהמכה שלי תגיע במקום וברגע שלא תצפה לו. הניסיון שלך להשיג כל שמץ שליטה על הסיטואציה ייכשל. אני השולטת כאן וכדאי שתתרגל. אולי כשהיד שלי כבר תתעייף אני אעבור לסרגל. כלי ישר ועוצמתי. אני אכה בך ללא רחמים. מכות קצובות ומדויקות, עד שארגיש שהמסר עבר. עד שארגיש שעוד מכה אחת והגוף שלך כבר יתפרק. זה לא יהיה קל, וזה יכאב. אבל אל תדאג, בסוף יקרה בדיוק מה שאתה רוצה ומה שאני רוצה.
אתה תצא נשלט מחונך וצייתן. נשלט שיודע את מקומו ואת מטרתו. נשלט שיודע שהייעוד שלו הוא לשרת את המלכה שלו.