פורסד 
בי

אחת האהבות הגדולות של שולטת בעולם הבדס''מ...

היא לקחת את הנשלט מחוץ לאזור הנוחות שלו ולראות עד כמה הוא מסוגל לשחרר משליטה. למצוא את הנקודות המנטליות הקשיחות ביותר שלו, ולפורר אותן בעדינות לאבק. ככל שהנקודה קשה יותר, ככל שהפחד והרתיעה גדולים יותר, ככה ההנאה של השולטת גדלה כשהיא גורמת לך להיכנע. כשהשולטת משכנעת אותך שהדבר היחיד שחשוב הוא להגשים את רצונה, כל שאר הפחדים שלך פשוט לא רלוונטיים. כשאתה נחשף לעולם הזה אתה תוחם את הגבולות הגמישים והגמישים פחות. יש הרבה דברים שאתה בטוח שלעולם לא תעשה ושהם נמצאים מחוץ לתחום. אך זאת חשיבה כל-כך מוגבלת. יש כל-כך הרבה הנאות שתוכל לחוות.

ישנם כל-כך הרבה דרכים בהן אני יכולה להשתמש בך. ובצורה אירונית, איכשהו דווקא הפחדים הגדולים שלך הם דווקא הפנטזיות שלך, נכון? אתה יכול להכחיש, זה בסדר. אבל שנינו יודעים את האמת. אתה בטח כבר מבין לאן אני חותרת. אין אקט או פעולה בעולם הבדס"מ שמסמלת את הכניעה הזו שלך אליי, את ההתגברות על הפחד והרתיעה בזכות התמסרות מוחלטת כלפיי, כמו אקט של פורסד-בי. אתה גבר. אתה סטרייט. אתה נמשך לנשים. אפילו המחשבה על מגע מיני מגבר מלווה אצלך ברתיעה מיידית. ולכן זה כל-כך עוצמתי. אתה לא תתגבר רק על פחד וחשש אישי, אני אגרום לך לעבור מחסום מנטלי-פסיכולוגי-חברתי שמרגיש בלתי ניתן לעבירה. אבל אני יכולה לעשות את זה. אני יודעת, כי עשיתי את זה כבר לגברים רבים לפניך. התחושה שתחווה כשאתן לך עת הפקודה עם גבר אחר לא תשתווה לאף חוויה אחרת בעולם הבדס"מ.

זו תהיה תחושה פיזית חדשה שתתחבר מיד להשפלה מנטלית אדירה, ולהבנה שסוף סוף תגיע אליה באופן מוחלט – שאתה באמת תעשה כל דבר שאני אגיד לך. אני מזמינה אותך לקבוע סשן פורסד-בי בסטודיו השולטת בשחור. הסשן יתקיים בדיסקרטיות מוחלטת, כאשר אתה תלבש מסיכה שתשמור על זהותך חסויה. אין לך מה לדאוג, אף אחד לא צריך לדעת על מה שעשית. אבל אתה ואני נדע, ושנינו נדע שעכשיו אתה כבר שלי באמת.