סשן 
פומבי

סשן פומבי או השפלה פומבית

סשן פומבי הוא סשן חוויתי ובדרך כלל משפיל בו הנשלט לא נמצא לבדו עם השולטת שלו בזמן הפעילות הבדסמית. זה יכול להיות במסגרת בה הנשלט נחשף למול אנשים זרים , או במקרים בהם השולטת מזמינה חברים וחברות שלה על מנת לצפות בה בזמן שהיא מבצעת סשן של השפלה בנשלט שלה. אופציה נוספת לקיום השפלה פומבית היא לבצע את הסשן במקום פומבי באמת. בהרבה מקרים, סשן כזה יתקיים במועדון בדס"מ המיועד לכך או במסיבות פליי פארטי שהמלכה מארגנת. בסשן כזה, באופן טבעי, הנוכחים יהיו חלק מקהילת הבדס"מ מה שיכול לאפשר חוויה שעל-אף שהיא פומבית ומשפילה, עדיין נצפית רק על-ידי אנשים שהסיטואציה מוכרת ולא זרה להם. סשן פומבי נחשב לעוצמתי במיוחד והוא פסגת הפנטזיות של נשלטים רבים שנמשכים לתחושת השפלה חזקה. גם אקטים משפילים במיוחד לא יכולים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כאשר הם מתבצעים רק בנוכחות השולטת והנשלט, מאחר ואין אף גורם נוסף שיוכל להשתתף בהשפלתו של הנשלט. כאשר מספר אנשים, או אפילו קהל שלם (שלעיתים גם קורא קריאות במהלך הסשן ומעודד את השולטת להשפיל את הנשלט עוד ועוד) עדים לנעשה, הנשלט חווה תחושה ייחודית של השפלה וריגוש שלא ניתנים להשגה בסיטואציה אחרת.

האקטים המבוצעים בסשן כזה לרוב יכללו אקטים משפילים המצויים גם בסשנים רגילים, דוגמת השפלות מילוליות, הצלפות וספנקינג, משחקים אנאלים שונים, רול-פליי ופט-פליי וכו’. עם זאת, ישנם אקטים שייחודיים לסשנים פומביים המערבים את הקהל בסשן – השולטת יכולה, לדוגמה, להורות לנשלט לשרת את החברות של השולטת כאשר הוא מוגבל בתנועה, או חייב לכרוע על ארבע. הנשלט יצווה להגיש להם שתייה, לנשק ולנקות את רגלי החברות, או לבצע לפניהם מופעים משפילים. בנוסף, לנשלטים בעלי פטיש לניוש תתקיים השפלה כפולה אם יאלצו לשרת את החברות של המלכה בעודם לבושים במדי משרתת.

מלבד אינטראקציה מצד הנשלט כלפי החברות, השולטת יכולה גם להכריז על הנשלט כמותר לשימוש לחברות ככל שירצו, ולהורות לנשלט לשמוע לכל דרישותיהם. במקרים כאלה, החברות יכולות להתעלל בנשלט בכל צורה בה יבחרו – הכאת הנשלט, ביצוע בו פעולות מיניות (לנשלטים עם פטיש לפורסד-בי, עינוג אורחים גברים על פי דרישתם יכול להיות אקט משפיל במיוחד), שימוש בנשלט כאסלה אנושית וכל טכניקה אחרת. הקצאת הנשלט לדרישתם של החברות מהווה עלבון מכוון מצד השולטת שיגרום לנשלט להרגיש עלוב במיוחד. סיטואציה בה השולטת משפילה אותו לעיני אורחיה או הקהל היא משפילה, אך כל עוד השליטה עדיין נותרת רק אצל אדם אחד, איתו הנשלט מקיים קשר בדס"מי מוסכם של שולט ונשלט, ההשפלה עוד נסבלת. מרגע שהנשלט הופך לרכוש הכלל, ובעצם הופך להיות העבד של כל מי שירצה בו, תחושת ההשפלה והניצול תגדל הרבה יותר.