חווית 
השליטה

שליטה מנטאלית 

 הכל מתחיל בראש! הרעיון מאחורי שליטה מנטאלית היא להיכנס לראש וללב של האדם שמולך ולהביא אותו להתמסרות טוטאלית לעשות כל אקט שאתה רוצה. הדגשת הבדלי מעמדות בין השולט/ת לנשלט/ת על ידי חינוך על ידי השולט/ת. מכיוון שיש לצד השולט כל כך הרבה כוח בידיו, יש על השולטת את האחריות המלאה להיות שם בשביל הצד הנשלט .

שולט נכון וטוב חושב על הנשלט קודם כל 

על ההתפתחות המנטלית הרגשית והפיזית של הנשלט, בריאות וחיי הנשלט קודמים לשולט!

יש בתוכך צורך בלתי ניתן לריצוי… אתה משתוקק למשהו, אבל מרגיש שהוא לא באמת קיים. לעולם לא תחווה את מה שאתה יודע שאתה פשוט מוכרח לחוות. אתה יכול לחוות את זה. תמיד רצית להרגיש את זה, נכון? תחושה של להפקיד את גורלך בידיו של מישהו אחר. לשחרר לגמרי את השליטה בגוף ובנפש שלך לידיים של מישהו שיודע מה אתה צריך באמת, אפילו טוב יותר ממך? המישהו הזה הוא אני. אני אשלוט בך!

תחת ידיי אתה תחווה

את מה שאתה יודע שאתה מוכרח לחוות. דרך הקולר שאענוד על צווארך אתה תחווה סוף סוף חופש מוחלט ואמיתי. חופש מבחירה. חופש ממחשבה. אין לך צורך לקבל החלטות כי אין לך יכולת להחליט שום דבר. אתה לא צריך לחשוב על השלכות. אני כאן. אני בשליטה. אתה רק מקשיב ומציית. אתה תהפוך להיות מה שנועדת להיות – כלי שמשרת את כל רצונותיי. ואתה תאהב את זה, כי זה מה שאתה יודע שעמוק בפנים תמיד רצית.

מרגע שנכנסת לממלכה שלי,

הפקדת את גורלך בידיי. אני אחנך אותך לצייתנות מוחלטת. תחת שליטתי, תפעל באופן מיידי, ללא רגע של מחשבה, כמו כלב מאולף ששומע את פקודת בעליו. ברגע שתשמע את קולי, הגוף שלך יציית באופן טבעי. בלי היסוס. בלי מחשבה. בלי בחירה. אני אדאג להראות לך את מקומך הראוי בנוכחותי. על ברכיך, מנשק את כפות רגליי. אני אגשים את הפנטזיות הכמוסות ביותר שלך. המחשבות שאתה מתבייש להודות בהן אפילו בינך לבין עצמך, יכולות גם הן להפוך למציאות שלך תחת שליטתי.

למעבר לסשן משחקי תפקידים בהתאמה אישית